İnternet Gazeteciliği Derneği (TİGAD), Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında maske takarak, lösemili çocuklara destek verdi.

Lösemili çocuklara dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak üzere 2-8 Kasım tarihleri arasında Lösemili Çocuklar Haftası olarak kutlanıyor. Hafta boyunca çeşitli etkinliklerle lösemili çocuklara destek veriliyor.

TİGAD üyeleri ve il temsilcileri de maske takarak, lösemili çocukların yanlarında olduklarını gösterdi. “Maskemi takarım farkındalık yaratırım” sloganı ile maske takan TİGAD üyeleri, internet platformlarında lösemili çocuklara destek olmaya devam edeceklerini vurguladı.
TİGAD Genel Başkanı İzzet Aydın da maske takarak, “Lösemi bulaşıcı değildir. Onları mikroplardan korumak için maske takıyoruz.

Lösemili Çocuklar Haftasında onların yanında olduğumuzu göstermek istedik. Herkesi maske takarak bu farkındalığa destek olmaya davet ediyoruz.” dedi.

Siz de 2-8 Kasım tarihleri arasında kutlanan Lösemili Çocuklar Haftasında maske takarak lösemili çocukların yanlarında olduğunuzu gösterebilirsiniz!

Comments

comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here