Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın talimatları ile mahalle sakinlerinin istediği su tahsilat veznesi hizmet vermeye başladı.

Amasya Belediyesi, Hacılar Meydanı Mahallesi sakinlerinin isteklerine cevap vermek adına, mahalle halkının faydalanabileceği, Su Tahsilat Veznesini hizmete açtı.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın direktifleri ‘Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu’ düşüncesiyle hizmetlere devem edeceklerini söyleyen Ruhsat ve Denetim Müdürü Keriman Kutsal; “Üretken belediyecilik ve adil hizmet anlayışı ile hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, Hacılar Meyanı mahallemizde açılan su tahsilat büromuza ilaveten, her bölgemize ulaşabilecek mobil tahsilat veznemizi de halkımızın hizmetine sunduk. Mobil veznemizi ayağınıza kadar gelmesi için artık bir telefonunuz yeterli olacaktır. Amasya’mıza hayırlı olsun” dedi.

Hacılar Meydanı Mahallesi sakinlerinden Hatice Sezer ise Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “İsteğimiz geri çevrilmedi, artık belediyemize çok kolay ulaşıp, sorunlarımızı çözüme kavuşturuyoruz. Belediyeye başkanımıza ulaşmak çok kolay, Allah razı olsun hepsinden” dedi.

Comments

comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here