Amasya Belediyesi ve Amasya Üniversitesinde görev almak için farklı unvanlarda 13 personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Belediyelerin ve belediye şirketlerinin istihdam birimlerinde tespit edilen unvan ve kontenjan dahilinde gerçekleştirilmesi öngörülen personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ediyor.

Üniversiteler de aynı kategoride personel alımı ilanı yayımlıyor.

Söz konusu ilanlar dahilinde hem Belediyelerin kurum dışı istihdamı olarak hem de üniversite sözleşmeli personel alımı bazında yeni istihdamların yapılacağı açıklanırken, başvuru yapacak olan adaylara da detaylara dair bilgi verildi.

Yayımlanan ilan kılavuzlarında yer alan bilgilere göre son olarak Amasya Belediyesi ve Amasya Üniversitesi dahilinde personel alımı yapılacağı açıklandı.

Bahsi geçen açıklamalara göre alımların iki farklı unvan için toplamda 13 kişilik kontenjan ile yapılacağı ilan edilirken; alımların ise Aşçı ve Kantin Görevlisi unvanları olduğu bilgisine yer verildi.

Amasya Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek alımlar için başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu ve 25-40 yaş aralığında olma şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak olan adaylar en geç 6.9.2019 tarihi mesai bitimine kadar kılavuzda yer alan usuller ile başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Comments

comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here